• Mercado Ivey posted an update 2 weeks ago

  Kickbox je ve skutečnosti druh bojového umění který zahrnuje děrování, kopání a práci nohou. hra zahrnuje pohyby z některých dalších druhů bojových umění, jako je karate, a také kromě toho boxu.

  Existuje různé typy kickboxu, každý s různými pravidly. Pro instance americký kickbox v Praze zaměstnává ruce a nohy k make contact, zatímco muay thai povoluje kolena a lokty jako kontaktní body.

  Nekontaktní kickbox a kardio vaskulární zahrnout přesně ten stejný postup při práci nohou, kopání a děrování jako jiné typy kickboxu, ale také vy řídit a kopy na váze totes a podložky na ruce místo u workout partnera.

  Kickboxing nabízí řadu zdravotních výhod pro jednotlivce všech věkových skupin. We’ll have a look at these benefits next, together with tips on started started. Vyšetřovat
  skvělý článek pro efektivní informace Nyní.

  Kardiovaskulární zdraví

  Studie prokázala, že zapojení do kickboxu tři dny týdně po dobu a hodiny v době zvýšené maximální absorpce kyslíku (VO2max).

  VO2max je dimenze maximálního množství kyslíku, které můžete použít během fyzické aktivity. Je to indikátor vaší kardiovaskulární vytrvalosti. Čím vyšší to je, tím lépe vaše tělo získává a využívá kyslíku.

  Síla svalů a rovnováha

  Ve studii the exactly same, účastníci viděli vylepšili svalovou sílu v horní i dolní části těla.

  malá studie, která zkoumala účinky kickboxu u lidí s roztroušenou sklerózou (MS) odhalila, že kickbox tři krát za týden vedl k vylepšené rovnováha a koordinace.

  I když pouze účastníci dokončili testování a testování, výsledky studie studie naznačují, že kickbox v Praze může pomoci při zlepšování reaktivní a předjímající rovnováha. To, zase, by mohlo snížit vaše riziko poklesů, jak budete stárnout.

  Hmotnost ztráta

  Není žádným tajemstvím, že rutinní cvičení vám pomůže zvládnout ztrátu hmotnosti.

  Kickbox nabízí aerobní trénink, který spaluje kalorie a pomáhá vám zhubnout váhu. Výzkum ukazuje, že amatérští a elitní kickboxeři mají více svalové mass a snížené procenta tělesného tuku.

  Důvěra a sebeúcta

  Cvičení a bojová umění byly spojeny s vylepšeným sebevědomím a sebeúctou. Sebevědomí hraje významnou část v kickboxu a mnoho studií zvýraznit budování sebevědomí v rámci instrukce .

  Lepší spánek

  Fyzická aktivita zlepšuje spánek, včetně u lidí s poruchami spánku. Je tu významné množství důkaz, že pravidelné cvičení má pozitivní dopad na kvalitu spánku a trvání.

  Spánek deprivace zvyšuje vaše riziko chorob, jako je rakovina a kardiovaskulární onemocnění. Dostatek spánku zvyšuje vaši náladu a schopnost uvažovat a zvyšuje vaši energetickou hladinu.

  Zlepšení duševního zdraví

  Bojová umění včetně kickbox a další druhy cvičení byly spojeny s vylepšeným duševním zdravím a pozitivními pocity.

  Kickbox entails anaerobní a aerobní cvičení, z nichž každý má pozitivní vliv na náladu. Dělá to tak zvýšením endorfinů a generování změn v části mozku který může zlepšit stres, nervozita, a deprese.

  Kickboxing zabezpečení

  Kickbox je pro většinu lidí obvykle bezpečný. Ale, jako každá hra, která zahrnuje, může kickbox v Praze způsobit škodí.

  Studie, která zkoumala výskyt úrazů od lidí, kteří se účastní kickboxu pro fitness objevili nejčastější nejčastější zranění, která jsou kmenem jejich ramena, záda, hýždě, kolena a kotníky.

  Pokud v současné době máte zranění ovlivňující tyto regiony, mluvit se svým lékařem před zahájením kickboxu.

  Navíc je fantastický nápad promluvit si s lékařem před začátkem jakéhokoli nového cvičení, zejména v událost, že máš podkladové srdce nebo ledvina stav.